fbpx
Przejdź do treści

18 banków dołączyło do programu „Rodzina 500 plus”

We wtorek 18 banków podpisało list intencyjny, w którym zadeklarowały chęć współdziałania w zakresie składania wniosków w rządowym programie „Rodzina 500 plus”.

18 banków dołączyło do programu „Rodzina 500 plus”. Dzięki temu od pierwszego kwietnia wnioski w programie będzie można składać nie tylko w urzędzie, ale również przez internetowy dostęp do konta, bez wychodzenia z domu i dojmujących formalności. – Do najważniejszego programu polskiego rządu dołączają przedstawiciele instytucji finansowych świata biznesu. Czyli łączymy to, co powinno dziać się zawsze w takich sytuacjach i okolicznościach – łączymy świat biznesu, finansów i gospodarki z problemami społecznymi – powiedziała premier, Beata Szydło.

Szydło podkreśliła, że program „Rodzina 500 plus” jest wielkim wyzwaniem, ale również sukcesem obecnego rządu.- Odkąd rząd go przyjął, mam wrażenie, że przyjaciół „Rodziny 500 plus” jest coraz więcej, w różnych obszarach, w różnych środowiskach. Pojawiają się nowe inicjatywy, nowe pomysły. I dobrze, o to chodziło, żeby pokazać, że ważna jest rodzina – tłumaczyła – Dzieci to nie koszt, to inwestycja w przyszłość nas wszystkich, w przyszłość rozwoju nas wszystkich” – dodała premier. Do programu przystąpiło 18 banków: Bank Pocztowy SA, PKO Bank Polski SA, mBank SA, ING Bank Śląski SA, Bank Zachodni WBK SA, Getin Noble Bank, Deutsche Bank Polska, Bank Millennium SA, Raiffeisen Bank Polska SA, Bank Pekao SA, Bank BPH SA, Alior Bank SA, FM Bank PBP SA, Bank SMART, Credit Agricole Bank Polska SA, Spółdzielcza Grupa Bankowa, Bank Ochrony Środowiska, Bank Polskiej Spółdzielczości SA, Bank Handlowy w Warszawie SA.

E-wersja magazynu Chcemy Być Rodzicami do kupienia tutaj!

Magda Dubrawska

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

Chcemy Być Rodzicami

Jedyny magazyn poradnikowy dla starających się o dziecko. Starania naturalne, inseminacja, in vitro, adopcja.