Przejdź do treści

Niepłodności nie widać w Krakowie

Niepłodności nie widać. Krakowska klinika Macierzyństwo będzie gościć redakcję Chcemy Być Rodzicami

Kampania „Niepłodności nie widać” zaczęła się w czerwcu. Do tej pory spotkania odbywały się w naszej redakcji. Przed nami pierwsze spotkanie wyjazdowe, w Krakowie, w zaprzyjaźnionej klinice Macierzyństwo.

CHaBeR News

Jesteś dla nas ważna!

Chcemy być z Tobą w kontakcie, zapisz się do newslettera, aby otrzymywać wartościowe informacje.

Przygotujemy dla Ciebie coś ciekawego i możesz być pewna, że nie zasypiemy Cię mailami.

„Niepłodności nie widać” to kampania społeczna, która ma na celu pokazanie jak wiele osób w Polsce zmaga się z tym problemem.  Wiemy jednak, że dla wielu osób jest to temat wstydliwy, ukrywany nawet przed najbliższymi. Z tego powodu wymyśliliśmy, aby temat starań o dziecko było poruszany przez wiele osób, bo oswojenie niepłodności może nastąpić tylko wtedy, gdy będzie ona pojawiać się w wielu miejscach. Nie tylko u lekarza.
Dlatego chcemy, by pisali o tym blogerzy poruszający u siebie różne tematy: podróżnicze, kulinarne, farmaceutyczne, dietetyczne. Niech piszą o tym fizjoterapeuci, położne. Dzięki temu przekaz trafi od różnych specjalistów do rożnych grup.

Masa krytyczna

W ramach kampanii „Niepłodności Nie Widać” do działania ruszyła grupa aktywnych, wrażliwych blogerów zaangażowanych w temat niepłodności. Każdy z nich przygotował wpis o niepłodności z własnego punktu widzenia. Niektóre poruszają temat w sposób bardzo merytoryczny, inne opierają się na emocjach, a jeszcze inne starają się o pokazanie dystansu. Prawie wszystkie teksty zostały zebrane na fanpage’u kampanii https://www.facebook.com/NieplodnosciNIeWidac

Kraków

Zwykle z blogerami i blogerkami spotykamy się w naszej redakcji w Warszawie. Tym razem pierwszy raz jedziemy na spotkanie wyjazdowe. Najbliższe spotkanie w ramach akcji „Niepłodności nic widać” odbędzie się w najbliższą sobotę (22 października) w klinice Macierzyństwo w Krakowie.

Spotkanie na terenie kliniki da wyjątkową możliwość naszym gościom – zajrzenia tam, gdzie zwykle nikt nie ma wstępu.

Relacja już niebawem!

Chcemy Być Rodzicami

Jedyny magazyn poradnikowy dla starających się o dziecko. Starania naturalne, inseminacja, in vitro, adopcja.