Przejdź do treści

Męskie sprawy

Wspaniała rozmowa dziennikarki z trenerem i seksuologiem. Kobiety i mężczyzny. Jak wygląda dzisiejszy świat, z jakim musi zmierzyć się mężczyzna i jakim mężczyzna musi być, aby temu światu podołać. Za tymi wydawałoby się trudnymi pytaniami nie muszą iść skomplikowane odpowiedzi.

Książka „Męskie sprawy” to rozmowa Agaty Jankowskiej i Michała Pozdała, która ukazała się w maju nakładem wydawnictwa Świat Książki. To refleksja nad tym, że świat się zmienia, a więc zmienia się nasze życie, w tym życie mężczyzn. Jedno pozostaje niezmienne – kierujmy się intuicją i zdrowym rozsądkiem, a porad szukajmy u specjalistów, a nie w kolorowych pismach i w programach celebrytów. 

CHaBeR News

Jesteś dla nas ważna!

Chcemy być z Tobą w kontakcie, zapisz się do newslettera, aby otrzymywać wartościowe informacje.

Przygotujemy dla Ciebie coś ciekawego i możesz być pewna, że nie zasypiemy Cię mailami.

Lektura tej książki utwierdzi nas w przekonaniu, że zmieniający się świat nie stawia przed współczesnym mężczyzną zadań nie do wykonania, nie stał chaotyczny i niemożliwy do zdefiniowania. Mężczyzna może sobie w nim poradzić, a bliscy mogą poradzić sobie ze swoim mężczyzną. Wszyscy powinni mieć tylko otwarte oczy i słuchać siebie nawzajem. „Męskie sprawy” to mądra i wciągająca książka, napisana jasno i z poczuciem humoru. Wspaniały prezent, który – nie tylko mężczyznom – może otworzyć oczy.

Tytuł Męskie sprawy
Autorzy Agata Jankowska, Michał Pozdał
Liczba stron 304
Wydawnictwo Świat Książki
Cena 34,90 PLN

E-WERSJA MAGAZYNU CHCEMY BYĆ RODZICAMI DO KUPIENIA TUTAJ!

Weronika Tylicka

Chcemy Być Rodzicami

Jedyny magazyn poradnikowy dla starających się o dziecko. Starania naturalne, inseminacja, in vitro, adopcja.